Leaf by Oscar Toros Sampler - 4ks

34 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Leaf by Oscar Corojo Toro LEAF BY OSCAR sampler

Balení obsahuje 4 kusy doutníků

Leaf by Oscaru je k dispozici ve vzorníku se všemi variacemi krycích listů. Leaf by Oscar Sampler obsahuje Toros s různými variantami obalu - Connecticut, Sumatra, Corojo a Maduro. Doutníky jsou nejen krásně zabalené v tabákovém listu, ale také zabalené v kvalitní dřevěné krabičce. Naprosto skvělý dárek pro každého milovníka doutníků.

Délka:      15,24 cm
Průměr:   1,98 cm
Prstýnek: 50

 
Doba kouření: 60 - 90 minut

 
1 190 Kč
Kategorie Samplery / Sety,Honduraské doutníky Oscar
Zvolte variantu
78d75c44181fdefa357f35847a786e10 4 ks Skladem 1 190 Kč
   
 

LEAF BY OSCAR sampler

Když poprvé uvidíte doutník Leaf by Oscar, řeknete si „Co to…?“ . Podívejte, víme, že doutník nevyhraje žádnou soutěž krásy...dokud nesundáte ten ochranný vnější list a nerozbalíte ho jako dárek, o kterém jste si nemysleli, že ho chcete. Věřte nám – tohle budete chtít.

Pod tímto listem Leaf by Oscar najdete dokonale stočený doutník se svůdně mastným obalem. Podívejte se pozorně a bude pro vás těžké najít mnoho žil. Podívejte se na patu doutníku – pevně a dokonale zkonstruovaná honduraská dlouhá výplň připravená vás znovu překvapit bohatou chutí. Woohoo!

Všechny doutníky Leaf by Oscar jsou ručně vyráběné v Hondurasu, lemované organickými pásky a zabalené v tabákovém listu.

Značka Oscar Valladares:

Příběh značky doutníků ručně vyrobených v městě Danlí v Hondurasu Oscarem Valladeresem, který začal vyrábět prémiové doutníky se svým bratrem Hectorem a přítelem Bayronem Duartem v roce 2012. Oscarova kariéra začala o 9 let dříve prací pro Rockyho Patela a Bayronův životopis zahrnoval více než 20 let dohromady s General Cigar a Oliva. O rok dříve vedl Oscar v Danlí skromný doutníkový obchod s několika doutníky a příslušenstvím, ale na konci roku 2011 spolu s Hectorem a Bayronem koupil malou továrnu a vyráběl doutníky pod značkou Oscar Valladares Tobacco & Co. 2012. Stejně jako jeho doutníky „Leaf by Oscar“ byly prezentovány zabalené v sušených tabákových listech, aby napodobovaly staré mayské doutníky. Značka se totiž upínala ke konci světa a tak doporučoval Oscar vykouřit 21.12. 2012. Možná proto, aby byl tento doutník to poslední, co ve svém životě zapálíte a vykouříte...

Formát: Toro   Země: Honduras   Značka: Oscar Valladares   Krycí list: Honduras   Vázací list: Honduras   Náplň: Honduras

Podobné produkty

Značka doutníků Oscar Valladares

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: