Humidor Liebherr ZKes 453 100D

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Liebherr Logo, symbol, meaning, history, PNG, brand humidor Liebherr ZKes 453

Humidor Liebherr ZKes 453 100D: Kralujte nad uměním uchovávání doutníků s touto špičkovou skříňovou jednotkou. Se svou kapacitou pro 100 doutníků a precizní technologií od Liebherr, tento humidor nejen chrání vaši sbírku, ale také dodává vašemu interiéru nádech luxusu.

Humidor má kapacitu 100 doutníků

Rozměry:
Délka:       62 cm
Hloubka:  43 cm
Šířka:       48 cm

Dostupnost Do 3 dnů
79 000 Kč    
Kód produktu 92300
Kategorie Skříňové humidory
 

Skříňový humidor Liebherr ZKes 453

Oživte svou doutníkovou vášeň s Humidorem Liebherr ZKes 453 100D. Tato skříňová krása spojuje elegantní design s pokročilou technologií pro uchování doutníků v optimálních podmínkách. S precizní regulací teploty a vlhkosti, spolehlivým sklem pro prohlížení a kapacitou pro 100 doutníků, se tento humidor stane korunou vaší kolekce.

Skříňový humidor Liebherr ZKes 453 s kapacitou cca 100 doutníků. Dodáván s plně automatickým zvlhčovačem(rozsah vlhkosti 68-75%) a regulátorem teploty(rozsah teplot +16 až +20° C), 2 šuplíky a 2 úložnými plochami z cedru, filtrem s aktivním uhlíkem, dětskou pojistkou, napájením 220V. Prosklená dvířka humidoru jsou z izolačního skla, které je tónováno. Humidor je možné též montovat na stěnu.

Značka Liebherr:

Již desítky let je Liebherr synonymem pro excelenci a inovaci v oblasti chladicích technologií. S pevným základem v rodinném vedení a inženýrským důrazem na kvalitu, se Liebherr stal světovým lídrem v oblasti chladicích zařízení. Od chladniček až po skříňové humidory, každý výrobek nese v sobě geniální kombinaci precizního německého inženýrství a estetického designu. Liebherr vytváří zařízení, která nejen uchovávají, ale i chrání vaše cennosti s ohledem na nejvyšší standardy kvality. Spolehlivost, inovace a kvalita jsou pilíři, na kterých spočívá pověst značky Liebherr.

Značka příslušenství Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: