Toscano Classico /5

21 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Cigar News: Toscano Nobile to have U.S. Launch at PCA 2021 TOSCANO classico

Balení obsahuje 5 doutníků

Tento doutník má tmavý rustikální obal vyrobený z tabáku Kentucky pěstovaného v Toskánsku. Aroma Toscano Classico obsahuje esence suchého dřeva. Kouř sám o sobě je lehce sladký, ale intenzivní s nádechem čerstvé země a minerálů.

Doutník doporučujeme vprostřed rozpůlit, poté získáte 2 ks doutníků ideálních ke kávě.

3

Délka:      15 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 38

Doba kouření: 40 - 60 minut
199 Kč
Kategorie Ostatní země,Italské doutníky Toscano
Zvolte variantu
3D CLASSICO 5 ks Skladem 199 Kč
   
 

TOSCANO classico

Toscano Classico je italský doutník, který jste ještě neviděli, ale jakmile ho vyzkoušíte, budete se vracet pro další. Tento doutník má tmavý rustikální obal vyrobený z tabáku Kentucky pěstovaného v Toskánsku. Aroma Toscano Classico obsahuje esence suchého dřeva. Kouř sám o sobě je lehce sladký, ale intenzivní s nádechem čerstvé země a minerálů.

Značka Toscano:

Toscano je značka italských doutníků vyráběných v Toskánsku v Itálii. Jsou vyrobeny z fermentovaného tabáku Kentucky. Doutník Toscano, založený na počátku 19. století, má bohatou historii, tradici a dědictví. V roce 1818 založil toskánský velkovévoda Ferdinand III. tabákovou továrnu na výrobu doutníků Toscano. Balík tabákových listů z Kentucky, který se sušil pod širým nebem, zastihl nečekaný liják. Vlhký tabák začal v letních vedrech kvasit. Bylo rozhodnuto, že fermentovaný tabák by se měl místo vyhazování použít k výrobě doutníků prodávaných ve Florencii. Získal si oblibu u Italů a poté se stal součástí běžné produkce. Dnes doutníky značky Toscano vyrábí společnost Manifatture Sigaro Toscano SpA se sídlem v Lucce a Cavě.

Formát: Panatela  Země: Itálie  Značka: Toscano Krycí list: Itálie  Vázací list: Není  Náplň: Itálie / Usa

Podobné produkty

Značka doutníků Toscano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: