Humidor Set 20D Drawer

45 hodnocení
 
  • 1 z 5
 

Humidor Closs Cigar bei Noblego kaufen HUMIDOR SET 20D Drawer

Humidor 20D Drawer: Kompaktní humidor na 20 doutníků se zásuvkou pro elegantní ukládání. Praktické řešení s funkcionalitou pro váš doutníkový zážitek.

Sada obsahuje: popelník, vlhkoměr, zvlhčovač a ořezávač

Humidor má kapacitu 20 doutníků

Rozměry:
Délka:       20 cm
Hloubka:  13 cm
Šířka:        9 cm

Dostupnost Skladem
2 199 Kč    
Kategorie Stolní humidory,Humidory na doutníky Angelo
 

HUMIDOR SET 20D Drawer

Humidor 20D Drawer: Představujeme vám kompaktní humidor, který kombinuje praktickou funkcionalitu s elegancí - Humidor 20D Drawer. S kapacitou pro 20 doutníků nabízí tento humidor nejen dostatek místa pro vaši sbírku, ale také praktickou zásuvku, která umožňuje elegantní ukládání doutníků. Díky zásuvce jsou vaše doutníky chráněny a zároveň přístupné pro okamžité užívání. Humidor je navržen tak, aby uchovával optimální vlhkost pro vaše doutníky, a dřevěné regály uvnitř ochraňují aroma a kvalitu doutníků. Humidor 20D Drawer je nejen praktickým řešením pro uchování doutníků, ale také elegantním a funkčním doplňkem, který podtrhne váš vkus a umožní vám si užívat vaše doutníkové zážitky.

Značka Angelo:

Angelo je průkopnickou značkou, která zanechává nezaměnitelnou stopu ve světě doutníků. Specializuje se na precizní výrobu exkluzivního příslušenství pro doutníky, spojujícího prvotřídní řemeslnou práci s nekompromisní estetikou. Každý kousek, který opustí dílny značky Angelo, nese v sobě nejen funkčnost, ale i ducha dokonalého zpracování. Pro milovníky doutníků, kteří si cení eleganci doplňků, je Angelo nepostradatelným společníkem při každém doutníkovém zážitku. Je to více než jen značka – je to odraz vášně a oddanosti doutníkové kultuře.

 

Prohlédněte si i další humidor sety.

 

Značka příslušenství Angelo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: