Jak se drží doutníky

banner 1 drzet doutnik

Neexistují žádné speciální tipy ani pravidla, jak držet doutník, které by byly považovány za správné. Je nicméně možné jasně rozlišovat mezi mužským stylem držení doutníku a ženským.

Muži obvykle drží doutník mezi dvěma prsty ruky a doutník podepírají palcem pod ním. Ženy raději drží doutník elegantněji a doutník přitlačují dvěma prsty nahoře na palec dole. Ale přirozeně to není žádný  zákon. Doutník je v konečném důsledku potěšením a každý může doutník držet, protože je to pro něj pohodlnější.

banner 2 drzet doutnik

Mezi šluky by měl být doutník držen popelem nahoru. Hoří tedy rovnoměrněji, popel vydrží déle a kouř je chladnější. Jak víte, doutník hoří kvůli přístupu kyslíku a horký vzduch stoupá. Pokud držíte doutník popelem dolů, horký kouř bude mít sklon k čepici a kouření bude žhavější a drsnější.

Pokud jde o pravidla pro kouření doutníků, je třeba si uvědomit, že doutníky se dlouho nekouří. Kouř je nasáván do úst a uvolňován nosem nebo ústy. Hlavní věcí při kouření doutníků je cítit, rozpoznávat vůni a chuť. Vdechnutí doutníkového kouře do plic povede k tomu, že za deset minut spadnete a vždy ztratíte chuť na doutníky, což znamená, že tento úžasný svět pro sebe nikdy nebudete moci objevit.

jak navlhčit staré doutníky

Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.