Dominikánské doutníky Casa de Garcia

Casa Garcia je značka doutníků, která byla založena v Dominikánské republice v roce 2007. Značka je známá svými cenově dostupnými a vysoce kvalitními doutníky, které jsou vyrobeny ze směsi dominikánských a nikaragujských tabáků.

Doutníky Casa Garcia vyrábí známý výrobce doutníků Tabacalera Palma za použití tradičních technik výroby doutníků. Značka nabízí různé velikosti a styly doutníků, včetně oblíbených řad Casa Garcia Maduro a Casa Garcia Connecticut.

Řada Casa Garcia Maduro je známá svým bohatým a robustním chuťovým profilem, zatímco řada Casa Garcia Connecticut je známá svými jemnými a krémovými chutěmi. Obě řady jsou vyrobeny z vysoce kvalitních tabáků, které jsou odborně smíchány tak, aby vytvořily jedinečný a příjemný zážitek z kouření.

Doutníky Casa Garcia jsou mezi nadšenci doutníků vysoce ceněny pro jejich výjimečnou kvalitu a hodnotu. Navzdory tomu, že se jedná o relativně novou značku, Casa Garcia se rychle etablovala jako oblíbená volba mezi kuřáky doutníků, kteří hledají cenově dostupný a příjemný zážitek z kouření.

 
65
6616566
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem