Casa de Garcia - Corona

71 hodnocení
 
 

Casa de Garcia Zigarren online bestellenCASA DE GARCIA corona

Mírný kouř s plnou chutí, tak by se dal charakterizovat doutník Casa de Garcia. Krycí list z Connecticutu dodává doutníku příjemně jemnou krémovou chuť. Doutník je cenově dostupný, díky tomu se hodí na jakoukoliv příležitost.

3

Délka:      14,1 cm
Průměr:   1,7 cm
Prstýnek: 46
 
Doba kouření: 35 - 50 minut
Dostupnost Skladem
60 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Casa de Garcia
 

CASA DE GARCIA corona

Doutníky Casa de Garcia jsou známe svou příznivou cenou ale také jemnou a příjemnou chutí. Chutný kouř, který se snadno zavádí a je ideální pro každou příležitost. Díky své jemné chuti a přijatelné ceně je vhodný pro začínající kuřáky nebo například pro kamarády, kteří by rádi ochutnali doutník poprvé. Ať už zvolíte jakýkoliv formát doutníku, Casa de Garcia nezklame.

Značka Casa de Garcia:

Casa de Garcia je cenově dostupná značka doutníků vyráběných společností Altadis USA, stejnými lidmi, kteří vyrábějí další oblíbené značky jako Romeo Y Julieta, H. Upmann, Montecristo a další z Dominikánské republiky. Doutníky Casa de Garcia se vyrábějí v Dominikánské republice z klasické směsi honduraského a dominikánského tabáku s dlouhým plněním, hladkého pojiva Connecticut a světle hnědého obalu Connecticut. Výsledkem jsou konzistentní doutníky, které jsou hladké, jemné a chutné od začátku do konce, a to za velmi přijatelnou cenu.

Formát: Corona   Země: Dominikánská republika  Značka: Casa de Garcia  

Krycí list: Dominikánská republika  Vázací list: Dominikánská republika  Náplň: Dominikánská republika  / Honduras

Značka doutníků Casa de Garcia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: