Gurkha Cellar Reserve aged 12 years/3

1 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 2
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha Cellar Reserve aged 12 years

Balení obsahuje 3ks doutníků

Unikátní doutníky od Gurkhy jsou plněny směsí nikaragujských tabáků, které zrají až 12 let. Intenzivní sladká chuť s tóny lískových oříšků. Balení obsahuje 3 doutníky v tubě.

SÍLA 3 AROMA 4

Délka:      15,2 cm
Průměr:   2,3 cm
Prstýnek: 58
 
Doba kouření: 60 - 90 min 
Dostupnost Skladem
1 049 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha Cellar Reserve aged 12 years

Tyto 3 doutníky balené v tubě patří do speciální řady Gurkha Cellar Reserve, která je vyjímečná stařenými tabáky. Díky procesu zrání mají doutníky plněné těmito tabáky neskutečně jemnou a aromatickou chuť. Konkrétně u těchto doutníků se jedná o nikaragujské tabáky staré 5 až 12 let, jejichž intenzivní sladká chuť je doplněna lahodným oříškovým aroma.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Grand Robusto   Země: Dominikánská rep.   Značka: Gurkha  Krycí list: Ekvádor   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: