Gurkha Ghost Asura Rothchild

1 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Home - Gurkha Cigars Gurkha Ghost Asura Rothchild

Ghost Asura je maduro střední síly, v jehož chuti převládá aroma čokolády a pepře s lehounkým nádechem kůže.

4

Délka:      15,2 cm
Průměr:   2,1 cm
Prstýnek: 54
 
Doba kouření: 60 - 90 min 
Dostupnost Skladem
225 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha Ghost Asura Rothchild

Tato vysoce kvalitní gurkha smotaná v tmavém brazilském listu pochází z Dominikánské republiky, vedle dominikánského tabáku je plněná i tabákem z Nikaraguy a Spojených států. Gurkhy jsou známé svým perfektním zpracováním, proto se nemusíte obávat, že by doutník špatně hořel. Chuťově je doutník velice vyvážený, nabízí příjemnou kombinaci čokoládového aroma s pálivými tóny pepře a koření, na jazyku ucítíte i tóny kůže.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Rothchild Země: Dominikánská rep.   Značka: Gurkha  Krycí list: Brazílie   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Dominikánská rep.

Značka doutníků Gurkha
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora 10.8.2022 19:34
Tento doutník je o tři centimetry kratší než uvádíte.
Odpovědět