Gurkha Grand Reserva Sampler /5

Neohodnoceno
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha GRAND RESERVe (COGNAC) SaMPLER /4

Unikátní prémiové doutníky z dominikánského tabáku jsou plněny luxusním koňakem Louis XIII, který kouření dodává nový zcela nepoznaný rozměr. Chuťově je velice jemný s dominantní koňakovou linkou.

SÍLA 3 AROMA 4

Délka: 15,2 cm
Průměr: 2 cm
Prstýnek: 50

Doba kouření: 60 - 90 min
Dostupnost Skladem
2 499 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha GRAND RESERVE (COGNAC) SAMPLER /4

Vůbec nejdražší doutník na světě Gurkha Royal Courtesan je vyráběn stejnou metodou jako tyto jedinečné koňakem napuštěné doutníky. Láhev koňaku Ludvíka třináctého, ve kterém jsou tato robusta louhována, stojí přibližně 70 tisíc korun, proto není divu, že i cena těchto doutníků je poněkud vysoká. Pro pravého fajnšmekra těžko naleznete zajímavější dárek.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Robusto.  Země: Dominikánská rep.   Značka: Gurkha  

Krycí list: Dominikánská rep.  Vázací list: Dominikánská rep.  Náplň: Dominikánská rep.

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: