Gurkha Crystal Kraken /3

12 hodnocení
 
Novinka Tip
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha CRYSTAL KRAKEN

Balení obsahuje 3ks doutníků

Dárkový sampler obsahuje 3 unikátní doutníky řady Cellar Reserve, které jsou plněny směsí stařených tabáků zrajících až 18 let. Chuťově jsou velice rozmanité od zemitých tónů až po intenzivní oříškově-sladké aroma.

1 ks Cellar Reserve 15 Years Hedonism
1 ks Cellar Reserve 15 Years Hedonism (Maduro)
1 ks Cellar Reserve 18 Years Hedonism

Doba kouření: 40 - 60 min
Dostupnost Skladem
1 499 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha CRYSTAL KRAKEN

Tyto 3 doutníky balené ve skle patří do speciální řady Gurkha Cellar Reserve, která je vyjímečná stařenými tabáky. Díky procesu zrání mají doutníky plněné těmito tabáky neskutečně jemnou a aromatickou chuť. Konkrétně u těchto doutníků se jedná o tabáky staré 5 až 18 let. Pokud toužíte ochutnat vyjímečně vyzrálé doutníky řady Cellar Reserve, pak je tento sampler právě pro Vás.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Gordo   Země: Dominikánská rep.   Značka: Gurkha

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: