Gurkha Nicaragua Sampler Freshpack /6

3 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha NICARAGUA FRESHPACK SAMPLER /6

Díky tomuto sampleru můžete jednoduše ochutnat ikonické doutníky od Gurkhy. Doutníky jsou zabalené ve zvlhčeném freshpacku, který zaručuje jejich stálou kvalitu.

Gurkha Freshpack obsahuje:
1x Marquesa
1x Royal Challenge
1x Heritage
1x Heritage Maduro
1x Cellar Reserve 12Y Platinum
1x Havana Legend 1959

Doba kouření: 60 - 90 min
Dostupnost Skladem
1 390 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha NICARAGUA FRESHPACK

Tento sampler nabízí širokou paletu nikaragujských doutníků značky Gurkha. Doutník Havana Legend je exkluzivně pouze v tomto freshpacku a zcela jistě vám zachutná. Zajímavým doutníkem je i Marquesa, která se od ostatních doutníků této značky podstatně liší, svým vzhledem i chutí. Velikou výhodou tohoto sampleru je jeho vyjímečná cena, samostatně by tyto prémiové doutníky totiž stály až dvojnásobek.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Toro  Země: Dominikánská rep.   Značka: Gurkha  

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: