Davidoff Nicaragua Primeros - 6ks

Neohodnoceno
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF nicaragua PRIMEROs

Davidoff Primeros Nicaragua je středně tlustá malá panetela, což je ideální velikost, když chcete dlouhý a chutný kouř, ale nemáte moc času. Doutníky jsou jemné, pepřové a krémové.

6 kusů doutníčků

4

Délka:      10,4 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 34
 
Doba kouření: 20 - 35 minut
Dostupnost Skladem
860 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF NICARAGUA PRIMEROS

Doutníky Davidoff Nicaragua Primeros mají jako plnivo nikaragujské a dominikánské tabáky s krátkou náplní, pojivo je ekvádorské a obal je nikaragujské habano. Tato speciálně vybraná směs je vyráběna ze stejných tabáků jaké se používají v oblíbených doutnících Davidoff Nikaragua.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

Formát: Panetela   Země: Dominikánská republika    Značka: Davidoff   

Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Ekvádor   Náplň: Nikaragua / Dominikánská republika

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: