STANISLAW JUMBO

16 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

E4FA85FE-53C8-4FD9-A6CB-B04115158AC7_4_5005_cSTANISLAW jumbo

Jedná se o opravdový unikát, tento doutník je skutečně nadprůměrně velký a dokáže Vás zabavit až na 5 hodin intenzivního kouření. Navzdory své velikosti je doutník chuťově jemný a má delikátní aroma, kde můžeme rozpoznat stopy vanilky, oříšku a kávy.

SÍLA 4 AROMA 3

Délka:      25,3 cm
Průměr:   2,4 cm
 
Doba kouření: 120 - 300 min
Dostupnost Skladem
319 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Stanislaw
 

STANISLAW jumbo

Jeden z největších doutníků, který se seriově vyrábí. Opravdu obrovský doutník, který budete kouřit minimálně 2 hodiny, ale počítejte spíš s 3 až 4 hodinami intenzivního kouření. ideální jako dárek díky své krásné dřevěné krabičce do které je zabalen. Doutník není však zajímavý pouze svým rozměrem, ale také příznivou cenou.

Značka Stanislaw:

Značka Stanislaw je příběhem českého podnikatele, Dr. Josefa Stanislawa, který začal jako mladý nadšený kuřák dýmek . Časem si však šel za svým, začal si o tabácích a dýmkách shánět informace a dostal se také do kontaktu s členy Mezinárodní akademie dýmek. Právě tyto kontakty mu pomohly, když se v roce 1991 rozhodl rozjet vlastní byznys s importem a exportem tabáku a všeho kolem něj pod značkou Mostex. Po vstupu Česka do EU s Mostexem rozvázala smlouvu British American Tobacco a tak začal přemýšlel o dalších variantách podnikání. Výsledkem byly vlastní doutníky, pojmenované po původním příjmení jeho dědečka, ředitele sklárny a vášnivého pilota dvouplošníku, který se stal také logem značky Stanislaw. Přes známé z oboru, které za léta získal, se seznámil s Oscarem Naushem, ředitelem továrny v Dominikánské republice. S Josefem Stanislavem si padli do noty a dnes tak spoluvlastní továrnu s 20 zaměstnanci, kde si každý z nich vyrábí své doutníky pod vlastní značkou. Naushovy doutníky Capadura míří na Západ a Stanislavovy na Východ, kde jich prodá přes 100 tisíc ročně.

Formát: Jumbo  Země: Dominikánská rep.   Značka: Stanislaw

Krycí list: Usa  Vázací list: Dominikánská republika  Náplň: Dominikánská republika

Značka doutníků Stanislaw

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: