Guantanamera Cristales /5

33 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Image result for guantanamera logo  Guantanamera cristales

Doutníky Guantanamera jsou strojově vyráběny ve formátu Long Corona, tovární název zní Cristal Mano. Doutníky mají lehkou chuť a jejich tabák pochází s oblasti Vuelta Arriba.

 5 kusů doutníčků

3

Délka:      15 cm
Průměr:   1,5 cm
Prstýnek: 38 

Doba kouření: 30 - 45 minut
255 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Guantanamera
Zvolte variantu
D12F92BF 42FF 4740 8389 0F8B7DB3EB3A 5 ks Skladem 255 Kč
   
 

guantanamera Cristales

5 kusů doutníčků

Guantanamera Cristales jsou doutníky pocházející z Kuby, které jsou známé pro svůj mírný a přístupný charakter. Jsou ideální pro začátečníky, kteří hledají doutník s jemnými a příjemnými chutěmi. Crystales mají krátkou délku, což znamená, že jsou vhodné pro ty, kteří mají omezený čas pro kouření doutníků, nebo pro ty, kteří hledají rychlý a příjemný zážitek. Guantanamera Crystales jsou také cenově dostupné a jsou jednou z nejprodávanějších značek doutníků v Kuba.

Značka Guantanamera:

Guantanamera byla uvedena na mezinárodní trh v roce 2002. Doutníky jsou vyráběny z tabáku z oblasti Vuelta Arriba, druhé nejdůležitější oblasti pěstování tabáku na Kubě. Doutníky byly vytvořeny za účelem konkurování levným strojovým doutníkům, které do té doby měli pouze nekubánskou náplň. Nabízí lehkou příchuť za dostupnou cenu. Guantanamera je název slavné písně, kterou napsal a popularizoval kubánský skladatel Joseito Fernandez v roce 1928. Píseň se stala mezinárodním úspěchem v 60. letech a představuje obraz Kuby po celém světě.

 Formát: Panetela         Země: Kuba          Značka: Guantanamera         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka doutníků Guantanamera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: