Guantanamera Minutos /3

27 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Image result for guantanamera logo  GUANTANAMERA minutos

Doutníky Guantanamera jsou strojově vyráběny ve formátu Long Corona, tovární název zní Cristal Mano. Doutníky mají lehkou chuť a jejich tabák pochází s oblasti Vuelta Arriba.

3 kusy doutníčků

3

Délka:      10,5 cm
Průměr:   1,67 cm
Prstýnek: 43
 
Doba kouření: 20 - 35 minut
115 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Guantanamera
Zvolte variantu
04BFF25D 2FC8 48C1 B566 14D0675A01D4 3 ks Skladem 115 Kč
   
 

GUANTANAMERA minutos

3 kusy doutníčků

Značka Guantanamera:

Guantanamera byla uvedena na mezinárodní trh v roce 2002. Doutníky jsou vyráběny z tabáku z oblasti Vuelta Arriba, druhé nejdůležitější oblasti pěstování tabáku na Kubě. Doutníky byly vytvořeny za účelem konkurování levným strojovým doutníkům, které do té doby měli pouze nekubánskou náplň. Nabízí lehkou příchuť za dostupnou cenu. Guantanamera je název slavné písně, kterou napsal a popularizoval kubánský skladatel Joseito Fernandez v roce 1928. Píseň se stala mezinárodním úspěchem v 60. letech a představuje obraz Kuby po celém světě.

 Formát: Half Corona         Země: Kuba          Značka: Guantanamera         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka doutníků Guantanamera
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JU Avatar autora 20.4.2021 20:08
Poměr cena výkon je v případě tohoto doutníku neuvěřitelný, chutná skvěle je lehký skoro až smetanový ideální k ranní kávě nebo pro začínající doutníkáře, za zmínku stojí i průměr doutníku doporučuju každému kdo má rád v puse pořádnej váleček. Závěrem, i když má doutník hlavu ořezanou, je dobré jí ještě trochu oříznout.
Odpovědět