Gilbert de Montsalvat Classic Perla

Neohodnoceno
 
Novinka
 

logo_gilbert Gilbert de montsalvat classic Perla

Drobná perla s krémovou chutí s nádechem dříví a ořechů. Nesmírně jemný doutník se smetanovým a lískooříškovým aroma, zabalen ve světlém krycím listu Connecticut.

SÍLA 2 AROMA 3

Délka:      10,2 cm
Průměr:   1,7 cm
Prstýnek: 40
 
Doba kouření: 25 - 35 min
Dostupnost Skladem
99 Kč    
Kategorie Kvalitní doutníky,Dominikánské doutníky Gilbert de Montsalvat, Nikaragujské doutníky Gilbert de Montsalvat
 

Gilbert de Montsalvat CLASSIC Perla

Klasická řada doutníků značky Gilbert de Montsalvat je charakteristická svou oříškovou chutí, která je dána plnicími tabáky z Nikaraguy a Panamy. Zejména u tohoto doutníku pocítíte výrazné aroma dřeva a oříšků. Perla má velice jemný krémový kouř a náramně se hodí pro volnou chvíli během všedního dne. Doutníky vypadají velice elegantně díky ekvádorskému krycímu listu typu Connecticut.

Značka Gilbert de Montsalvat:

Tato značka má vskutku poetickou historii. Gilbert de Montsalvat se jako fiktivní postava objevil v povídce "Perpetuum fumabile" od švýcarského spisovatele Thomase Brunnschweilera. Povídkou s tématikou doutníků se inspiroval Raymondo Bernasconi, vlastník Royal Cigar Company, který v roce 2008 založil značku Gilbert de Montsalvat. Doutníky jsou vyráběny v Nikaragui, odtud pochází i plnicí tabák, který mívá fantastický kouř.

Formát: Perla   Země: Nikaragua  Značka: Gilbert de Montsalvat   Krycí list: Connecticut   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Značka doutníků Gilbert de Montsalvat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: