Gilbert de Montsalvat Classic Magnum

7 hodnocení
 
 

logo_gilbert Gilbert de montsalvat classic MAGNUM

Nesmírně jemný doutník s vynikající krémově oříškovou chutí s květinovými a kávovými tóny. Plná tabáková chuť bez jakékoliv pálivosti a k tomu jako bonus krásný, plný krémový dým.

SÍLA 2 AROMA 3

Délka:      15,2 cm
Průměr:   2,4 cm
Prstýnek: 60
 
Doba kouření: 60 - 90 min
Dostupnost Skladem
199 Kč    
Kategorie Kvalitní doutníky,Dominikánské doutníky Gilbert de Montsalvat, Nikaragujské doutníky Gilbert de Montsalvat
 

Gilbert de Montsalvat CLASSIC MAGNUM

Klasická řada doutníků značky Gilbert de Montsalvat je charakteristická svou oříškovou chutí, která je dána plnicími tabáky z Nikaraguy a Panamy. Chuť mívá i lehce nasládlý charakter s tóny dřeva a kávy. Tento doutník má navíc silné květinové aroma převážně v první třetině kouření. Doutníky vypadají velice elegantně díky ekvádorskému krycímu listu typu Connecticut.

Značka Gilbert de Montsalvat:

Tato značka má vskutku poetickou historii. Gilbert de Montsalvat se jako fiktivní postava objevil v povídce "Perpetuum fumabile" od švýcarského spisovatele Thomase Brunnschweilera. Povídkou s tématikou doutníků se inspiroval Raymondo Bernasconi, vlastník Royal Cigar Company, který v roce 2008 založil značku Gilbert de Montsalvat. Doutníky jsou vyráběny v Nikaragui, odtud pochází i plnicí tabák, který mívá fantastický kouř.

Formát: Magnum   Země: Nikaragua  Značka: Gilbert de Montsalvat   Krycí list: Ekvádor   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Značka doutníků Gilbert de Montsalvat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: