ROCKY PATEL SUN GROWN MADURO ROBUSTO

4 hodnocení
 
Akce Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Rocky Patel Cigar Accessories - A Quick History Behind The Brand -  Northwoods Humidors LLC ROCKY PATEL SUN GROWN MADURO ROBUSTO

Doutník byl oceněn Cigar Aficionado neuvěřitelnými 95 body a zároveň obsadil 2.místo Cigar of the Year

Rocky Patel Sun Grown Maduro vyrobené ručně v Nikaragui se vyznačují vydatným, plným tělem, chutí země, kávy, kořenitého javoru a cedru se sladkým, čokoládovým závěrem. Užijte si plné chutě a spolehlivou konstrukci od dalšího skvostu z dílny Rockyho Patela.

4

Délka:      12,7 cm
Průměr:   1,98 cm
Prstýnek: 50 

Doba kouření: 40 - 60 minut
Dostupnost Skladem
259 Kč    
Kategorie Kvalitní doutníky
 

ROCKY PATEL SUN GROWN MADURO ROBUSTO

Jako umělec posedlý dokonalostí se Rocky Patel neustále snaží vylepšovat své nejoblíbenější směsi a nikdy se nespokojí s tím, že by usnul na vavřínech. Rocky přidal ke známé řadě Sun Grown a přeformuloval jeden ze svých bestsellerů s obalem Connecticut Broadleaf v tmavém čokoládovém odstínu přes bohatou kombinaci nikaragujského pojiva a plnivových tabáků. Jeho úsilí se rozhodně vyplatilo zaslouženým 95bodovým skóre v Cigar Aficionado spolu s prestižním hodnocením '#2 Cigar of the Year' za rok 2016.

Doutník byl oceněn Cigar Aficionado neuvěřitelnými 95 body a zároveň obsadil 2.místo Cigar of the Year

Značka Rocky Patel:

Rocky Patel, jedno z nejuznávanějších jmen v oblasti prémiových doutníků, začínal nejprve jako spotřebitel doutníků a teprve poté vlastník doutníkové značky. Zatímco pracoval jako právník v Los Angeles, Rocky Patel si často užíval doutník v Grand Havana Room. V roce 1996 pomohl financovat doutníkový startup s názvem Indian Tabac Cigar Co., který prodával smluvní značky. O dva roky později Patel přešel z role spíše tichého partnera k člověku, který firmu převezme. Začal pracovat na zavedení kontroly nad výrobním procesem, od pěstování tabáku až po balení doutníků, aby důsledněji produkoval kvalitnější doutníky. V roce 2002 změnil název společnosti na Rocky Patel Premium Cigars a o tři roky později otevřel vlastní fabriky Tabacalera Villa Cuba S.A. nebo TaviCusa v Estelí v Nikaragui. Doutníky Rocky Patel jsou ručně vyráběny v Nikaragui a Hondurasu ze široké škály prémiových tabáků s dlouhou náplní a známých obalových odrůd, včetně Connecticut Shade, Ecuador Habano, Connecticut Broadleaf, San Andrés a dalších. Charismatický výrobce doutníků Rocky Patel vyrábý neustále komplexní a neuvěřitelně zajímavé doutníky, které mají celosvětově velmi vysoké hodnocení.

Formát: Robusto   Země: Nikaragua  Značka: Rocky Patel   Krycí list: Nikaragua  Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: