Oscar Valladares Sampler 12 ks

Neohodnoceno
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Oscar ValladaresOSCAR VALLADARES sampler

Balení obsahuje 12 kusů doutníků

Jedná se o jeden z nejlepších samplerů a za pouhých pár let udělal slavný výrobce doutníků Oscar Valladares dobrý dojem na mnoho milovníků doutníků po celém světě tím, že uvolňuje jednu nejlépe hodnocenou směs za druhou. A s tímto exkluzivním vzorkem Oscara Valladaresa můžete zažít mnoho z jeho nejlépe hodnocených doutníků, které pomohly odstartovat jeho náhlý vzestup k této bouřlivé hvězdě.

Délka:      15,24 cm
Průměr:   2,06 cm
Prstýnek: 52

 
Doba kouření: 60 - 90 minut
Dostupnost Skladem
3 690 Kč    
Kategorie Honduraské doutníky,Honduraské doutníky Oscar
 

OSCAR VALLADARES sampler /12

Jedná se o jeden z nejlepších samplerů a za pouhých pár let udělal slavný výrobce doutníků Oscar Valladares dobrý dojem na mnoho milovníků doutníků po celém světě tím, že uvolňuje jednu nejlépe hodnocenou směs za druhou. A s tímto exkluzivním vzorkem Oscara Valladaresa můžete zažít mnoho z jeho nejlépe hodnocených doutníků, které pomohly odstartovat jeho náhlý vzestup k této bouřlivé hvězdě. V této poutavé dárkové krabičce hodné starožitného vzhledu najdete 12 líbivých oscarových výtvorů, které obsahují některé z nejlepších pojivových a dlouhých plnivových tabáků, zabalené v obalech různého původu a odstínů, aby každému zákazníkovi poskytly plnohodnotný kuřácký zážitek.

Značka Oscar Valladares:

Příběh značky doutníků ručně vyrobených v městě Danlí v Hondurasu Oscarem Valladeresem, který začal vyrábět prémiové doutníky se svým bratrem Hectorem a přítelem Bayronem Duartem v roce 2012. Oscarova kariéra začala o 9 let dříve prací pro Rockyho Patela a Bayronův životopis zahrnoval více než 20 let dohromady s General Cigar a Oliva. O rok dříve vedl Oscar v Danlí skromný doutníkový obchod s několika doutníky a příslušenstvím, ale na konci roku 2011 spolu s Hectorem a Bayronem koupil malou továrnu a vyráběl doutníky pod značkou Oscar Valladares Tobacco & Co. 2012. Stejně jako jeho doutníky „Leaf by Oscar“ byly prezentovány zabalené v sušených tabákových listech, aby napodobovaly staré mayské doutníky. Značka se totiž upínala ke konci světa a tak doporučoval Oscar vykouřit 21.12. 2012. Možná proto, aby byl tento doutník to poslední, co ve svém životě zapálíte a vykouříte...

Formát: Toro   Země: Honduras   Značka: Oscar Valladares   Krycí list: Mix  Vázací list: Mix.   Náplň: Mix

Podobné produkty

Značka doutníků Oscar Valladares

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: