Vážení zákazníci, z technických důvodů bude ve dnech 22.7 a 23.7 uzavřena pobočka na Praze Letňany. Děkujeme za pochopení.

Kubánské doutníky Bolivar

Bolivar je prémiová značka doutníků s bohatou historií sahající až do 19. století. Značka je pojmenována po Simonu Bolivarovi, vojenském vůdci, který sehrál klíčovou roli v boji za nezávislost Latinské Ameriky na Španělsku. Značka Bolivar byla založena v roce 1901 v Havaně na Kubě a rychle si získala reputaci díky výrobě vysoce kvalitních doutníků s plným tělem.

Doutníky Bolivar jsou vyráběny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili komplexní a vyvážený chuťový profil.

Doutníky Bolivar jsou známé svou silnou, výraznou chutí a jsou oblíbené mezi ostřílenými kuřáky doutníků, kteří oceňují osobitý charakter značky. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů, včetně Belicoso Fino, který je považován za jeden z nejlepších doutníků v řadě Bolivar.

V průběhu let se Bolivar stal synonymem kvality, řemeslné zručnosti a tradice a užívali si jej milovníci doutníků po celém světě. Navzdory výzvám, jako jsou vládní regulace a padělání, si Bolivar udržel svou pověst jedné z předních značek doutníků na světě.

Dnes jsou doutníky Bolivar nadále velmi vyhledávané znalci, kteří oceňují bohatou historii značky a výjimečnou kvalitu. Doutníky Bolivar, ať už si je užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízejí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, kterému se žádná jiná značka nevyrovná.

 
105
219911052199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 55 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 55 položek celkem