COHIBA MADURO SECRETOS

24 hodnocení
 
Akce
  • 1 z 3
 

Charuto Cohiba Logo, image, download logo | LogoWiki.netCOHIBA MADURO secretos

Cohiba Maduro Secretos je nejmenší doutník ze série Maduro. Doutník má chuť kakaa, čokolády, kůže a dřeva. Název Maduro nám říká, že se jedná o vyzrálý doutník, který poznáte podle tmavého krycího listu.

3

Délka:      11 cm
Průměr:   1,58 cm
Prstýnek: 40
 
Doba kouření: 30 - 45 minut
499 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
07444088 6968 4F80 922F B6E3E3EEBFE0 4 5005 c 1 ks Na dotaz 499 Kč
   
 

COHIBA MADURO secretos

Cohiba Maduro Secretos je nejmenšíí ze série Linea 5 Maduro, který poznáte podle výrazně tmavého krycího listu a nápisu na prstýnku doutníku. Madura mají výraznější chuť než klasické doutníky Cohiba a také mají svou typickou sladkost. Doutník krásně hoří a doporučujeme si ho vychutnat v kombinaci se sladším Rumem nebo Whisky. Doutníky ze série Cohiba Maduros máme v našem obchodě k dispozici ve formátech: Secretos, Magicos a Genios.

Značka Cohiba:

Doutníky Cohiba jsou špičkou v řadě kubánských doutníků, a je proto považována za jednu z nejlepších značek doutníků na celém světě. Společnost Cohiba, která je známá výrobou nejkvalitnějších doutníků, jako je Behike, používá k výrobě svých slavných doutníků pouze nejlepší tabák a jedinečnou techniku zrání. Doutníky Cohiba nabízejí komplexní kouř, který je střední až plný. Cohiba jako značka je poměrně jedinečná v tom, že začala jako národní společnost na Kubě. Ve skutečnosti byla společnost původně soukromou značkou, která výhradně zásobovala Fidela Castra doutníky. Doutníky Cohiba byly poprvé uvedeny do veřejného prodeje v roce 1982 a od té doby se staly jednou z největších značek ve světě doutníků.

 Formát: Petit Corona        Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: