Kubánské doutníky H.Upmann

H. Upmann je historická značka kubánských doutníků, kterou v roce 1844 založili němečtí bratři Hermann a August Upmannovi. Značka si rychle získala reputaci díky výrobě jedněch z nejlepších doutníků na světě a svůj status jedné z předních značek doutníků si udržuje již více než 150 let.

Doutníky H. Upmann jsou vyráběny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili komplexní a nuanční chuťový profil.

Doutníky H. Upmann jsou známé svou hladkou a rafinovanou chutí, která je výsledkem kombinace zemitých, kořenitých a dřevitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně ikonického Churchilla, což je velký doutník, který byl pojmenován po britském premiérovi, který byl oddaným fanouškem značky.

V průběhu let se H. Upmann stal synonymem kvality, řemesla a tradice a oblíbili si ho milovníci doutníků po celém světě. Navzdory výzvám, jako jsou vládní regulace a padělání, si H. Upmann udržel svou pověst jedné z předních značek doutníků na světě.

Dnes jsou doutníky H. Upmann nadále velmi vyhledávané znalci, kteří oceňují bohatou historii značky a mimořádnou kvalitu. Ať už si doutníky H. Upmann užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, kterému se žádná jiná značka nevyrovná.

 
85
21991852199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 63 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 63 položek celkem