Kubánské doutníky Saint Luis Rey

Saint Luis Rey je kubánská značka doutníků, která byla založena ve 40. letech minulého století. Značka je pojmenována podle postavy z románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Cristo a od té doby se stala známou pro své odvážné a voňavé doutníky.

Doutníky Saint Luis Rey jsou vyrobeny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejlepších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili hladký a aromatický zážitek z kouření.

Doutníky Saint Luis Rey jsou známé pro svou střední až plnou chuť, která je výsledkem kombinace kořenitých, dřevitých a zemitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně oblíbeného Saint Luis Rey Regios, což je bohatý a chutný doutník, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků.

V průběhu let si Saint Luis Rey získal věrné příznivce mezi kuřáky doutníků, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a konzistenci. Navzdory tomu, že je Saint Luis Rey jednou z méně známých značek kubánských doutníků, udržel si pověst výrobce vysoce kvalitních doutníků, které si užívají znalci po celém světě.

 
85
21991852199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 62 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 62 položek celkem