BOLIVAR ROYAL CORONAS

Neohodnoceno
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

 BOLIVAR royal coronas

Jedná se o složitější doutník, který je vhodný pro zkušeného kuřáka. Krémové, kořeněné potěšení s vůní zemitých, ovocných, dřevěných a pálivých tónů. Doutník má velmi silný a plný kouř, který je typický pro značku Bolivar.

 

SÍLA 4 AROMA 5

Délka:      12,2 cm
Průměr:   2 cm
Prstýnek: 50
 
Doba kouření: 50 - 75 minut
325 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Bolivar
Zvolte variantu
14EB66E4 FE70 48BE 88BE 67244411707D 4 5005 c 1 ks Skladem 325 Kč
   
 

BOLIVAR royal coronas

Doutník Bolivar Royal Corona je ve skutečnosti Robusto nikoliv Corona, což je však o to lepší, protože nádherný kouř si můžete užít o to déle. Velmi silný a výrazný kouř těchto doutníků je opravdu zábavný.  Složení tohoto doutníku ocení převážně zkušení a ostřílení kuřáci. Doutníky Bolivar patří mezi nejsilnější a nejaromatičtější kubánské puros. Tabák pochází z nejznámější pěstitelské oblasti: Vuelta Abajo. Doutníky Bolivar doporučujeme zkušenějšímu kuřákovi doutníků kvůli jejich komplexním a silným vůním. Bolivar se vyrábí v továrně Partagas od roku 2003.

Bolivar Royal Coronas byl v roce 2013 oceněn Cigar Aficionado s neuvěřitelnými 93 body. V roce 2013 byl zvolen jedním z 25 nejlepších doutníků.

Značka Bolivar:

Doutníky Bolivar jsou dnes mezi nejlepšími značkami doutníků na Kubě. Byly vytvořeny na počest hrdiny Simóna Bolívara, který se zasazoval o nezávislost Jižní Ameriky. Tato kubánská značka doutníků nese jméno jihoamerického bojovníka za nezávislost, "Simón José Antonio de la Santísima Trinidad Bolívar y Ponte (-Andrade) (y) Palacios y Blanco", zkráceně Simón Bolívar. Bolivar je uznáván jako hrdina mnoha jihoamerických a karibských zemí a dokonce po něm byla pojmenována i Bolívie, která mu přezdívala "El Libertador".

 Formát: Robusto         Země: Kuba          Značka: Bolivar          Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Bolivar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: