Guantanamera Cristales LE /25

Neohodnoceno
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Image result for guantanamera logo  GUANTANAMERA CRISTALES

Doutníky Guantanamera jsou strojově vyráběny ve formátu Long Corona, tovární název zní Cristal Mano. Doutníky mají lehkou chuť a jejich tabák pochází s oblasti Vuelta Arriba.

25 kusů doutníčků v dárkové kovové tubě

3

Délka:      15 cm
Průměr:   1,5 cm
Prstýnek: 38 

Doba kouření: 30 - 45 minut
1 399 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Guantanamera
Zvolte variantu
C6DF4CD5 F9D1 471B BC85 A47FF8F9C556 25 ks Skladem 1 399 Kč
   
 

GUANTANAMERA CRISTALES

25 kusů doutníčků v dárkové kovové tubě

Doutníky Guantanamera Crystales z Kuby jsou známé svou mírností a příjemností, čímž se stávají ideální volbou pro začátečníky, kteří hledají doutník s jemnými a snadno přístupnými chutěmi. Díky své krátké délce jsou také vhodné pro ty, kteří mají omezený čas na kouření nebo hledají rychlý a příjemný zážitek. Guantanamera Crystales jsou cenově dostupné a patří k nejprodávanějším značkám doutníků na Kubě.

Značka Guantanamera:

Guantanamera, která byla uvedena na mezinárodní trh v roce 2002, je značka doutníků, vyráběných z tabáku z oblasti Vuelta Arriba, což je druhá nejdůležitější oblast pěstování tabáku na Kubě. Tyto doutníky byly vytvořeny s cílem konkurovat levným strojovým doutníkům, které do té doby měly pouze nekubánskou náplň. Guantanamera doutníky nabízejí lehkou příchuť za dostupnou cenu. Značka Guantanamera je pojmenována podle slavné písně, kterou napsal a popularizoval kubánský skladatel Joseito Fernandez v roce 1928. Tato píseň se stala mezinárodním hitem v 60. letech a představuje obraz Kuby po celém světě.

 Formát: Panetela         Země: Kuba          Značka: Guantanamera         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Guantanamera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: