Montecristo Shorts /10

20 hodnocení
 
Tip
 

Montecristo Classic Tubo Especial - Beer Universemontecristo SHORTS

Jedná se menší verzi klasických doutníčků od značky Montecristo, které jsou vyrobeny strojově z kubánského tabáku. Tabák je pěstovaný ve vyhlášené oblasti Vuelta Abajo. Pro lepší požitek doporučujeme tyto doutníky lehce zavlhčit.

10 kusů doutníčků

4

Délka:      8,3 cm
Průměr:   1,06 cm
Prstýnek: 26
 
Doba kouření: 15 - 20 minut
335 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Montecristo
Zvolte variantu
82BBACE8 8BDC 4E00 B09F 59AE240D0B6C 10 ks Skladem 335 Kč
   
 

MONTECRISTO shorts

10 kusů doutníčků

Montecristo Shorts jsou doutníčky, které nabízejí intenzivní a bohatý tabákový zážitek v kompaktním a krátkém provedení. Tyto doutníčky jsou součástí ikonické značky Montecristo, která je známá svými vysoce kvalitními kubánskými doutníky. Montecristo Shorts mají prstence menšího průměru a kratší délku, což umožňuje rychlejší a intenzivnější zážitek pro doutníkové milovníky, kteří mají méně času na dlouhé doutníkové sezení. S bohatou paletou chutí, která zahrnuje kořeněné a dřevité tóny, jsou Montecristo Shorts oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají plnou chuť a kvalitu ve zkráceném doutníkovém formátu.

Značka Montecristo :

Značka byla založena v roce 1935, zakladatelem Alonso Menéndezem, který značku pojmenoval podle románu Alexandra Dumase - Hrabě Montecristo, který byl údajně velmi populární volbou mezi torcedory (doutníkovými baliči) v jejich továrně. Nyní známé logo Montecristo, se skládá se z trojúhelníku šesti mečů obklopujících fleur-de-lis. Montecristo koupila v roce 1937 slábnoucí továrnu H.Upmannn  a převedla tam výrobu Montecristo. Montecristo nadále rostlo na popularitě u kuřáků doutníků a stalo se jednou z nejprodávanějších doutníkových značek na Kubě.

 Formát: Cigarillos       Země: Kuba          Značka: Montecristo         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Montecristo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: