Kubánské doutníky Montecristo

Doutníky Montecristo jsou bestseller mezi kubánskými doutníky, které dnes existují. Byla to nejprestižnější kubánská značka doutníků před Cohibou pocházejících z Habany, Kuba. Za vznik této značky vděčí Španěl Alonso Menendez, úspěšný obchodník, který předtím, než se v roce 1930 přestěhoval na Kubu, již vlastnil plantáže a výrobu doutníků na Floridě.

Značka Montecristo doutníků byla započata v Havaně v 1935. Síla potahu doutníků Montecristo especial je klasifikována na střední až silnou. Dnes již existujé velké množství typů jako například no.5, anniversario, especial, reserva negra a mnoho dalších.

Název doutníku Montecristo pochází z románu Alexandra Dumase „Hrabě Monte Cristo“, který se často četl nahlas dělníkům vyrábějícím doutníky. Montecristo jsou nejkvalitnější doutníky, které se balí ručně. Celý doutníkový obal je obvykle vyroben z tmavého listu. Doutníky této značky jsou známé svou hlubokou vůní a velmi bohatou chutí. Dnes je značka distribuována téměř na všech kontinentech. Vynikající chuť Montecristo uchvátila kuřáky a umožnila značce vládnout v show nejpopulárnější habany již dvacet let.

Dnes jsou již k dispozici v prodeji na našem eshopu, SvětDoutníků.com

 
149
4491149449
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem