ROMEO Y JULIETA SHORT CHURCHILLS

10 hodnocení
 
  • 1 z 5
 

Paradise Springs Winery - Products - Romeo y Julieta Cigar  ROMEO Y JULIETA short churchills

Tento kubánský doutník je plného těla a produkuje výrazné tóny cedru a země zabalené do svůdného, mastného obalu. Perfektní provedení, výrazná chuť a vůně, to je Romeo y Julieta Short Churchills.

4

Délka:      12,4 cm
Průměr:   1,8 cm
Prstýnek: 50
 
Doba kouření: 45 - 75 minut
279 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Romeo y Julieta
Zvolte variantu
A389B10E BC8D 4DBA 9709 9571D8FF99E1 4 5005 c 1 ks Skladem 279 Kč
   
 

ROMEO Y JULIETA short churchills

Doutník Romeo y Julieta Short Churchills byl představen v roce 2006 a od té doby je velmi populární mezi fanoušky, a to i díky jeho skvělému formátu Short Churchill neboli Robusto. Tento doutník s délkou 124 mm a průměrem prstýnku 50, je jedním z nejlepších, co značka Romeo y Julieta nabízí ve svém portfoliu.

Značka Romeo y Julieta:

Romeo y Julieta je jednou z největších kubánských značek doutníků s rozsáhlým portfoliem velikostí. Značku Romeo y Julieta založili v roce 1875 Inocencio Alvarez a Manin García. Tato značka je španělským názvem pro slavnou Shakespearovu tragédii Romeo a Julie. V letech 1885 až 1900 získala značka řadu ocenění na různých degustačních výstavách, o čemž stále svědčí zlaté medaile na logu značky. Značku si také oblíbil sám Sir Winston Churchill a byl pravděpodobně nejslavnějším fanouškem a milovníkem značky. Vlajková loď značky Romeo y Julieta (Churchill) je pojmenována na jeho počest.

 Formát: Robusto        Země: Kuba          Značka: Romeo y Julieta         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Romeo y Julieta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: