TRINIDAD VIGIA

8 hodnocení
 
Tip
  • 1 z 2
 

Trinidad Cuban Brands from Cigars-of-Cuba.com, buy Cuban Cigars Online -  Cigars of cuba, online cuban cigars store trinidad vigia

Trinidad Vigia má chuť a vůni kokosu a kávy v harmonickém vyvážení a komplexní chutí. Již před zapálením je cítit intenzivní příjemná vůně, typickou pro kubánský tabák. 

SÍLA 2 AROMA 3

Délka:      11 cm
Průměr:   2,15 cm
Prstýnek: 54
 
Doba kouření: 30 - 45 minut
1 099 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Trinidad
Zvolte variantu
TRINIDAD VIGIA (Balení 1 ks) 1 ks Skladem 1 099 Kč
   
 

trinidad Vigia

Trinidad Vigia je vydání, které přichází ve formátu Petit Robusto a nabízí krátkou dobu kouření. Je to velmi vysoce hodnocený kubánský doutník. S neposkvrněným tmavě hnědým obalem, Trinidad Vigia je dokonalým odpoledním doutníkem. Jeho velikost (54 Ring Gauge x 110 mm) a síla (Medium – Full) se velmi dobře hodí k lihovinám, zejména whisky.

Značka Trinidad:

Značky byla vytvořena již v roce 1992 a byla určena výhradně pro Fidela Castra, který tyto doutníky rozdával jako diplomatické dary. Kubánská značka Trinidad udržuje hluboké kořeny ve světě prémiových doutníků po celá desetiletí. Trinidad představuje skvělou příležitost pro znalce, kteří si uvědomují hodnotu a ocení přitažlivost renomované značky. Trinidad nabízejí trpělivě staré, ručně vyráběné profily, které poskytují bohaté přechody chutí.

 Formát: Petit Robusto       Země: Kuba          Značka: Trinidad         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Trinidad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: