Kubánské doutníky Trinidad

Doutníky Trinidad jsou legendou vyrobenou z nejlepšího kubánského tabáku. Oficiálně V roce 1998 se tento doutník stal průlomovým na Havanském doutníkovém festivalu a získal si popularitu u široké škály lidí. Oficiálně jsou doutníky vyráběné od 1969, ale ze začátku byly vhodné jen jako dary pro diplomaty. Později se dostali mezi širší publikum a získaly si velký obdiv.

Slavný Trinidad ospravedlňuje vysoké „pozvání“ legendárního tygra. Hodí se k legendám. Jedna z nejrůznějších návštěv názvu tohoto doutníku je po ostrově Trinidad v Karibiku. Z naší strany je název Trinidad spojován s dřevěným kubánským městem Santis Trinidad na jihu Kuby, založeným v 18. Století (které patří do památek UNESCO).

Vysoká kvalita doutníků Trinidad představuje vše: originální a elegantní balení, zlatou etiketa, preciznost a kvalita kroucení doutníků, a samozřejmě aroma, které stihne zákazníka oslovit i bez zapálení doutníku.

Trinidad je počítá za velký úspěch v rámci výroby. Tajemství je totiž v tabáku. Jedná se o speciální tabák vyrobený v nejlepších zařízeních na Kubě. Tyto doutníky jsou kromě speciální kontroly během výrobního procesu podrobeny speciální metodě zpracování listů.

 
369
114913691149
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem