Doutníkový ořezávač Lamborghini Le Mans Red

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Lamborghini - Wikipedia Doutníkový ořezávač Lamborghini Le Mans Red

Stylový ořezávač na doutníky Tonino Lamborghini Le Mans Red - výjimečná spojení elegance, preciznosti a funkčnosti. Tento ořezávač je zhotoven s pečlivým důrazem na detaily a neskrývá svůj luxusní původ. Tonino Lamborghini Le Mans Red: Precizní ořezávač na doutníky ve stylovém designu. Ostré gilotinové nože pro čistý řez.
 
Rozměry zavřeného ořezávače: 7 x 4,5 cm
Dostupnost Do 3 dnů
1 809 Kč    
Kód produktu 91306
Kategorie Ořezávače na doutníky,Doutníkové ořezávače Tonino Lamborghini
 

Doutníkový ořezávač Lamborghini Le Mans Red

 

Stylový ořezávač na doutníky Tonino Lamborghini Le Mans Red - výjimečná spojení elegance, preciznosti a funkčnosti. Tento ořezávač je zhotoven s pečlivým důrazem na detaily a neskrývá svůj luxusní původ.

Ořezávač je vyrobený z kvalitní nerezové oceli, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Dvojité gilotinové nože jsou mimořádně ostré, což zajišťuje dokonalý a čistý řez doutníku bez roztrhání tabáku. Ovládání tohoto ořezávače je jednoduché a intuitivní. Stačí stisknout tlačítko na dolní části, které zároveň funguje jako pojistka proti náhodnému otevření, a čepel se uvolní k použití.

Tonino Lamborghini Le Mans Red je dodáván v kožené krabičce vyložené jemným sametem, což dodává tomuto ořezávači ještě vyšší nádech luxusu. Rozměry zavřeného ořezávače jsou 7 x 4,5 cm, což z něj dělá kompaktního společníka vhodného k nošení kamkoli.

Podobné produkty

Značka příslušenství Tonino Lamborghini

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: