Toscanello Giallo Vanilla /5

80 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Cigar News: Toscano Nobile to have U.S. Launch at PCA 2021 TOSCANELLO giallo vanilla

Balení obsahuje 5 doutníků

Toscanello Giallo Vanilla je středně silná, krátká panatela s exotickou, lákavou vanilkovou chutí a vůní, které je těžké odolat. Máslové, kouřové tóny s nádechem karamelu a toastu činí tento doutník jemně voňavým a neodolatelným.

3

Délka:      7,5 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 38 

Doba kouření: 15 - 30 minut
169 Kč
Kategorie Ostatní země,Italské doutníky Toscano
Zvolte variantu
vanilka 5 ks Skladem 169 Kč
   
 

TOSCANELLO giallo vanilla

Toscanello Vaniglia, doutníček který byl uveden na trh jako limitovaná edice v roce 2009, zaznamenal okamžitý úspěch. Vyrábí se z exotické směsi tabáku Kentucky z Itálie, Jižní Ameriky a Dálného východu, doplněné vanilkovým extraktem. Máslové, kouřové tóny s nádechem karamelu a toastu činí tento doutník jemně voňavým a neodolatelným. Používá tabák Kentucky sušený ohněm, který dodává zvýšený chuťový profil.

Značka Toscano:

Toscano je prestižní italská značka doutníků vyráběných v Toskánsku, Itálii. Tyto doutníky mají charakteristickou chuť a aroma díky použití fermentovaného tabáku Kentucky. Založený na počátku 19. století, doutník Toscano má bohatou historii, tradici a dědictví.

V roce 1818 toskánský velkovévoda Ferdinand III. založil tabákovou továrnu na výrobu doutníků Toscano. Náhodný liják během sušení tabákových listů z Kentucky vedl k jejich fermentaci. Namísto vyhazování rozhodli využít tento nový způsob a začali vyrábět doutníky, které rychle získaly oblibu ve Florencii a staly se běžnou součástí produkce.

Dnes je výroba doutníků značky Toscano v režii společnosti Manifatture Sigaro Toscano SpA, která sídlí v Lucce a Cavě. Díky pečlivému zpracování a tradicím jsou doutníky Toscano stále symbolem italské elegance a kvality.

Formát: Panatela  Země: Itálie  Značka: Toscano  Krycí list: Itálie  Vázací list: Není  Náplň: Itálie / Usa

Podobné produkty

Značka doutníků Toscano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: