Toscanello Rosso Caffe /5

15 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Cigar News: Toscano Nobile to have U.S. Launch at PCA 2021 TOSCANELLO ROSSO caffe

Balení obsahuje 5 doutníků

Toscanello Caffe používá vyzrálý, fermentovaný tabák Kentucky, který se pěstuje v Itálii a snoubí se s lahodným aroma kávy. Je to perfektní malý doutník pro milovníky kávy. Tento doutník má sladké, kyselé tóny s vůní lékořice, kávy a vanilky.

3

Délka:      7,5 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 38 

Doba kouření: 15 - 30 minut
149 Kč
Kategorie Ostatní země,Italské doutníky Toscano
Zvolte variantu
cafe 5 ks Skladem 149 Kč
   
 

TOSCANELLO ROSSO caffe

Toscanello Caffe používá vyzrálý, fermentovaný tabák Kentucky, který se pěstuje v Itálii a snoubí se s lahodným aroma kávy. Toscanello Caffe je středně silná krátká panatela, která vás po vykouření přenese do italských kaváren pod širým nebem. Je to perfektní malý doutník pro milovníky kávy. Tento doutník má sladké, kyselé tóny s vůní lékořice, kávy a vanilky.

Značka Toscano:

Toscano je značka italských doutníků vyráběných v Toskánsku v Itálii. Jsou vyrobeny z fermentovaného tabáku Kentucky. Doutník Toscano, založený na počátku 19. století, má bohatou historii, tradici a dědictví. V roce 1818 založil toskánský velkovévoda Ferdinand III. tabákovou továrnu na výrobu doutníků Toscano. Balík tabákových listů z Kentucky, který se sušil pod širým nebem, zastihl nečekaný liják. Vlhký tabák začal v letních vedrech kvasit. Bylo rozhodnuto, že fermentovaný tabák by se měl místo vyhazování použít k výrobě doutníků prodávaných ve Florencii. Získal si oblibu u Italů a poté se stal součástí běžné produkce. Dnes doutníky značky Toscano vyrábí společnost Manifatture Sigaro Toscano SpA se sídlem v Lucce a Cavě.

Formát: Panatela  Země: Itálie  Značka: Toscano  Krycí list: Itálie  Vázací list: Není  Náplň: Itálie / Usa

Podobné produkty

Značka doutníků Toscano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: