Rum Millonario

Millonario je značka rumu z Peru, která je známá svými luxusními rumy. Rum Millonario se vyrábí z cukrové třtiny a je zrán v sudech z amerického bílého dubu. Millonario nabízí několik druhů rumu, každý s charakteristickou chutí a vůní.

Nejoblíbenějším druhem rumu od Millonario je Ron Millonario Solera 15. Tento rum je zrán v solerové technologii, která spočívá v postupné výměně mladšího rumu za starší, takže každá lahev obsahuje část rumu různého věku. Ron Millonario Solera 15 má velmi bohatou a komplexní chuť, s tóny karamelu, vanilky a koření.

Dalším druhem rumu od Millonario je Ron Millonario Solera 10, který je zrán o něco kratší dobu než Solera 15. Má jemnější chuť, s tóny ovoce a karamelu.

Značka Millonario se může pochlubit i svým unikátním designem lahve. Každá lahev je ručně vyráběna z fialového skla a zdobena je reliéfy zlatého barevného kovu. Millonario si také zakládá na svých kořenech a podporuje tradiční peruvianské umění a řemesla, což je vidět na mnoha prvcích jejich lahve.

Vyzkoušejte také oblíbený Plantation nebo Diplomatico Rum.

 
999
259919992599
Značky
 
 
 
 
 
Značka destilátů

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem