Rum Zacapa

Zacapa je značka luxusního rumu z Guatemaly, která se vyznačuje jemnou chutí a aroma. Značka je pojmenována po městečku Zacapa, které se nachází v blízkosti pěstebních oblastí cukrové třtiny. Pro výrobu rumu Zacapa se používá metoda solera, která zahrnuje smíchání rumů různých stáří. Výsledný rum zraje v sudech z bílého dubu, které předtím sloužily k vyzrávání whiskey.

Zacapa rum se vyrábí z cukrové třtiny, která je pěstována v nadmořské výšce až 2300 metrů nad mořem. Díky tomu získává rum jedinečnou chuť a aroma, které se vyznačují jemností a harmonií. Po destilaci je rum umístěn do soudů, kde zraje pomocí metody solera. Tato metoda zahrnuje smíchání rumů různého stáří, což umožňuje dosáhnout výsledného produktu s vyváženou chutí a vůní.

Zacapa nabízí několik variant svého rumu, například Zacapa 23, Zacapa XO, Zacapa Edición Negra a další. Každá varianta má svou specifickou chuť a aroma, ale všechny se vyznačují kvalitou a luxusním zpracováním. Zacapa rum se často řadí mezi nejlepší rumy na světě a je oblíbeným výběrem pro ty, kteří si rádi užívají luxusu a kvality v jednom lahodném nápoji.

Svět doutníků doporučuje oblíbenou Zacapa 23 a extra starou Zacapa XO. Nebo vyzkoušejte i jiné značky rumů na Světě doutníků.

 
1299
2999112992999
Značky
 
 
 
 
 
Značka destilátů

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem