Plasencia Reserva Original Sampler /6

4 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Plasencia Create Your Own 5 Pack Sampler - Oxford Cigar CompanyPLASENCIA RESERVA original sampler

 6 kusů doutníků v balení

Dárkový sampler z edice Reserva Original obsahuje 6 doutníků různých formátů. Sampler se vyznačuje tóny ořechů, ovoce a karamelu s jemnými nuancemi marcipánu a závěrečnými náznaky cedru.

SÍLA 2 AROMA 3

Dostupnost Skladem
1 299 Kč    
Kategorie Dárkové Sety
 

PLASENCIA RESERVA original sampler

Plasencia Reserva Original má úplně stejnou chuť, která uchvátila Evropany před více než pěti stoletími, když dorazili do Nového světa. Vyznačuje se tóny ořechů, ovoce a karamelu s jemnými nuancemi marcipánu a závěrečnými náznaky cedru.

Značka Plasencia:

Plasencia Cigars S.A., dříve známá jako Segovia Cigars, je rodinným provozem Estelí. Továrna je jednou ze čtyř, které vlastní renomovaná rodina Plasencia, nyní v páté generaci pěstitelů tabáku. V roce 2015 se Plasencias staly největším pěstitelem prémiového tabáku na světě, pěstovaného na osmi plantážích po celé Střední Americe. Plasencia Cigars S.A. je vedle továrny Tabacos de Oriente S.A. v Hondurasu snad nejznámější továrnou rodiny. Tabákový provoz v Plasencii je vlastněn týmem otce a syna Nestora Plasencia Sr. and Jr. a je poměrně rozsáhlý. Kromě velkých továren na doutníky v Nikaragui a Hondurasu tato rodina (jejíž kombinované továrny produkují více než 35 milionů doutníků ročně) pěstuje přibližně 3000 akrů tabáku v Nikaragui, Hondurasu, Kostarice a Panamě.

Formát: Toro   Země: Nikaragua    Značka: Plasencia   Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua    Náplň: Nikaragua

Podobné produkty

Značka doutníků ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: