Dominikánské doutníky Toscano

Toscano je italská značka doutníků, která vyrábí ručně vyráběné doutníky již více než 200 let. Značka byla založena v Toskánsku v roce 1818 italským podnikatelem Cesare Vitali. Dnes jsou doutníky Toscano známé po celém světě pro svou jedinečnou chuť a rustikální kouzlo.

Doutníky Toscano jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějšího italského tabáku, který se pěstuje v oblasti Toskánska. Tabák je sušen na vzduchu a fermentován tradičními metodami, což pomáhá vytvářet výraznou chuť a aroma doutníků Toscano.

Jednou z nejunikátnějších vlastností doutníků Toscano je jejich tvar. Na rozdíl od tradičních doutníků jsou doutníky Toscano dlouhé a tenké, se zakřiveným tvarem, který je známý jako „toscanella“. Má se za to, že tvar vznikl z potřeby doutníku, který bylo snadné přenášet a skladovat při práci na polích.

Kromě své jedinečné chuti a tvaru jsou doutníky Toscano známé také svou trvanlivostí. Díky způsobu, jakým jsou vyrobeny, jsou doutníky Toscano schopny odolat různým povětrnostním podmínkám, což z nich dělá perfektní doutníky pro outdoorové aktivity, jako je turistika, lov a kempování.

 
75
49991754999
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 7 - 113 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 113 položek celkem