Davidoff Escurio Primeros - 6ks

8 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF escurio primeros

Davidoff Primeros Escurio je středně tlustá malá panetela, což je ideální velikost, když chcete dlouhý a chutný kouř, ale nemáte moc času. Tato speciálně vybraná směs má jedinečně pikantní a sladký profil.

6 kusů doutníčků

SÍLA 3 AROMA 4

Délka:      10,4 cm
Průměr:   1,3 cm
Prstýnek: 34
 
Doba kouření: 20 - 35 minut
Dostupnost Skladem
860 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF ESCURIO PRIMEROS

Davidoff Escurio Primeros jsou doutníky střední síly, která jsou vyráběny v Dominikánské republice. Jsou vybaveny lákavým, načervenalým ekvádorským obalovým listem maduro umístěným na brazilském pojivu a brazilským a dominikánským plnivem. Escurio přináší bohaté tóny koření, země a cedru.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

Formát: Panetela  Země: Dominikánská rep.  Značka: Davidoff  Krycí list: Ekvádor Vázací list: Brazílie Náplň: Brazílie, Dominikánská rep.

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: