DON DIEGO PETIT CORONA

3 hodnocení
 
 

Logo_DonDiego    DON DIEGO PETIT CORONA

Klasická dominikánská kratší corona s příjemným tahem a vybalancovanou chutí a krémovým kouřem. Typické ořechové aroma se špetkou čerstvého pepře.

SÍLA 3 AROMA 2

Délka:      12,7 cm
Průměr:   1,7 cm
Prstýnek: 42
 
Doba kouření: 30 - 45 min 
139 Kč
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Don Diego
Zvolte variantu
DON DIEGO 1 ks Skladem 139 Kč
   
 

DON DIEGO PETIT CORONA

Tuto kratší coronu si oblíbíte, máte-li během dne půl hodinky čas na oddechnutí a chcete si vychutnat tradiční doutník značky Don Diego. Ručně vyráběný štíhlý doutník se svými jemnými ořechově-zemitými tóny patří mezi to nejlepší z Dominikánské republiky. Příjemnému kouření přispěje i výborný tah a rovnoměrné hoření.

Značka Don Diego:

Doutková značka Don Diego byla založena v 60. letech na Kanárských ostrovech, ale v současnosti sídlí v Dominikánské republice. Její doutníky jsou typické světlým zlatavě-mandlovým odstínem, který se dosahuje použitím hladkého krycího listu Connecticut a velmi jemné struktury. Don Diego je proslulý svou konzistencí, spolehlivostí a důrazem na výběr kvalitních surovin. Doutníky jsou plněny tabákem nejen z Dominikánské republiky, ale také z Nikaraguy. Značka Don Diego se zaměřuje na výrobu doutníků s jemnou a lahodnou chutí, které uspokojí i ty nejnáročnější fajnšmekry. Díky své kvalitě a dlouhé historii si Don Diego získal mnoho příznivců po celém světě.

Formát: Petit Corona  Země: Dominikánská republika    Značka: Don Diego   

Krycí list: Dominikánská republika   Vázací list: Dominikánská republika   Náplň: Dominikánská republika / Brazílie

Značka doutníků Don Diego

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: