Gurkha Godzilla Set /8

1 hodnocení
 
Novinka Tip
  • 1 z 3
 

Home - Gurkha Cigars  Gurkha Godzilla set /8

Sampler pochází z limitované edice a obsahuje ručně vyrobené doutníky, z nichž většina není na evropském trhu samostatně dostupná. Síla a chutě těchto doutníků jsou velice rozmanité a sahají od těch světlých jemnějších až po silná madura. Sampler prodáváme v originální kartonové krabičce.

Vzorník doutníků Gurkha Godzilla set - 8 ks obsahuje doutníky:
1x Vintage Shaggy Dominican (Maduro)
1x Vintage Shaggy Natural
1x Assassin
1x Beauty
1x Beast
1x Evil
1x Ninja
1x Seduction

Délka: 15,2 cm
Průměr: 2,38 cm
Prstýnek: 60

Doba kouření: 60 - 90 min
Dostupnost Skladem
2 099 Kč    
Kategorie Doutníky Dominikánská republika,Dominikánské doutníky Gurkha
 

Gurkha Godzilla set /8

Exkluzivní paleta doutníků potěší každého nadšence. Gurkha na evropském trhu nemá tak širokou nabídku jako doma ve Státech, ale i tak se snaží prorazit se svými prémiovými doutníky alespoň prostřednictvím samplerů. Z tohoto setu u nás na e-shopu naleznete doutník Evil.

Značka Gurkha:

Tato prémiová značka získala své jméno po houževnatých nepálských bojovnících, kteří sloužili v armádě Britského impéria. Říká se jí také "Rolls Royce mezi doutníky", jelikož se především soustředí  na segment vysoce kvalitních prémiových doutníků z vybraných tabáků, které zpravidla uzrávají dlouhá léta. Díky tomu jsou doutníky Gurkha chuťově nesmírně rozmanité. Design prstýnků i krabiček obvykle bývá umělecky zpracován, i proto se doutníky této značky budou ve Vašem humidoru náramně vyjímat.

Formát: Robusto   Země: Dominikánská rep.   Značka: Gurkha  

Značka doutníků Gurkha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: