Davidoff Mini Nicaragua Cigarillos - 20ks

7 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Davidoff Cigars | Cigar Maker | Zino Davidoff DAVIDOFF MINI nicaragua

Doutníky Davidoff Mini Nicaragua Cigarillos jsou strojově balené doutníčky, které se hodí na každou příležitost. Jsou vyráběny ze směsi tabáků z Nikaragui a Dominikánské republiky, díky tomu mají příjemně nasládlou tabákovou chuť.

20 kusů doutníčků

4

Délka:      0,85 cm
Průměr:   0,8 cm
Prstýnek: 20
 
Doba kouření: 10 - 15 minut
Dostupnost Skladem
599 Kč    
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF MINI NICARAGUA CIGARILLOS

Když máte málo času, ale toužíte po kvalitním kouři, jsou Davidoff Nikaragua Mini Cigarillos připraveni zachránit den. Tyto malé doutníčky jsou ideální, když máte k dispozici jen 10 až 15 minut, a udržují vynikající kvalitu Davidoff, kterou jste od prestižní značky očekávali. Tato edice je oslavou Nikaragui, což dokazuje krycí list, vázací list i náplň která je z této země.

Značka Davidoff:

Po druhé světové válce se zakladatel značky Zino Davidoff rozhodl získat licenci na výrobu své vlastní řady doutníků. V roce 1967 se na něj obrátil kubánský státní tabákový monopol Cubatabaco s nabídkou na vytvoření série doutníků pod názvem "Davidoff". Tyto doutníky byly vyráběny v nové továrně El Laguito v Havaně, která byla založena pro balení vlastních doutníků Cohiba kubánského prezidenta Fidela Castra. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. Nicméně v roce 1991 se Zino rozhodl ukončit vztah s Kubou a přesunout veškerou produkci doutníků Davidoff do Dominikánské republiky, a to hlavně kvůli ztrátě kontroly nad kvalitou. Dnes je značka Davidoff známá jako doutníková říše.

Formát: Mini   Země: Dominikánská republika    Značka: Davidoff   

Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua / Dominikánská republika

Podobné produkty

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: