Davidoff Mini Nicaragua Cigarillos - 20ks

3 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF MINI nicaragua

Doutníky Davidoff Mini Nicaragua Cigarillos jsou strojově balené doutníčky, které se hodí na každou příležitost. Jsou vyráběny ze směsi tabáků z Nikaragui a Dominikánské republiky, díky tomu mají příjemně nasládlou tabákovou chuť.

20 kusů doutníčků

4

Délka:      0,85 cm
Průměr:   0,8 cm
Prstýnek: 20
 
Doba kouření: 10 - 15 minut
Dostupnost Skladem
519 Kč    
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF MINI NICARAGUA CIGARILLOS

Když máte málo času, ale toužíte po kvalitním kouři, jsou Davidoff Nikaragua Mini Cigarillos připraveni zachránit den. Tyto malé doutníčky jsou ideální, když máte k dispozici jen 10 až 15 minut, a udržují vynikající kvalitu Davidoff, kterou jste od prestižní značky očekávali. Tato edice je oslavou Nikaragui, což dokazuje krycí list, vázací list i náplň která je z této země.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

Formát: Mini   Země: Dominikánská republika    Značka: Davidoff   

Krycí list: Nikaragua   Vázací list: Nikaragua   Náplň: Nikaragua / Dominikánská republika

Podobné produkty

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: