Davidoff Mini Escurio Cigarillos /20

2 hodnocení
 
Novinka
  • 1 z 3
 

Davidoff | Cigar Aficionado DAVIDOFF mini escurio

Doutníky Davidoff Mini Escurio Cigarillos jsou strojově balené doutníčky, které se hodí na každou příležitost. Jsou vyráběny ze směsi tabáků z Brazílie a Ekvádoru, díky tomu mají příjemně nasládlou tabákovou chuť a můžeme cítit i pikantní aroma chilli a cedrového dřeva.

20 kusů doutníčků

SÍLA 3 AROMA 4

Délka:      0,85 cm
Průměr:   0,8 cm
Prstýnek: 20
 
Doba kouření: 10 - 15 minut
Dostupnost Skladem
559 Kč    
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Dominikánské doutníky Davidoff
 

DAVIDOFF MINI ESCURIO CIGARILLOS

Davidoff Mini Cigarillos Escurio jsou doutníčky střední síly, která jsou strojově vyroběny v Dominikánské republice. Jsou vybaveny lákavým, načervenalým ekvádorským obalem maduro umístěným na brazilském pojivu a brazilským a dominikánským plnivem. Escurio přináší bohaté tóny koření, země a cedru.

Značka Davidoff:

Zakladatel značky Zino Davidoff se rozhodl po druhé světové válce získat licenci na výrobu vlastní série doutníků. V roce 1967 se na Zino Davidoff obrátil na firmu Cubatabaco, kubánský státní tabákový monopol, o vytvoření řady doutníků nesoucí jméno „Davidoff“. Doutníky se vyráběly v nově založené továrně El Laguito v Havaně, která byla zřízena na balení vlastních doutníků kubánského prezidenta Fidela Castra, pojmenovaných Cohiba. V roce 1970 získala společnost Oettinger AG se sídlem v Basileji ve Švýcarsku práva na ochrannou známku Davidoff. V roce 1991 pak Zino rozpustil vztah s Kubou a přesunul veškerou produkci Davidoff do Dominikánské republiky. Jako hlavní důvod uvedl ztrátu kontroly kvality. A tak vznikla dnešní doutníková říše s názvem Davidoff.

Formát: Mini   Země: Dominikánská rep.    Značka: Davidoff   Krycí list: Ekvádor   Vázací list: Brazílie   Náplň: Brazílie, Dominikánská rep.

Značka doutníků Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Prohlašuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.