Jose L. Piedra Mini /20

5 hodnocení
 
 

 JOSE L. PIEDRA mini

 Jose L. Piedra jsou strojově vyráběné doutníky původně z Kuby. Jose L. Piedra má středně silnou a vyváženou chuť, která obsahuje tóny zemitosti a koření.

20 kusů doutníčků

4

Délka:      8 cm
Průměr:   0,8 cm
 
Doba kouření: 10 - 20 minut
259 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Jose L Piedra
Zvolte variantu
3AEDF980 0DF8 4217 9B79 AC012C18F280 20 ks Skladem 259 Kč
   
 

JOSE L. PIEDRA mini

20 kusů doutníčků

Doutníky Jose L. Piedra Mini jsou krátké doutníčky s délkou pouhých 8 cm, ideální pro rychlé a krátké potěšení. Tyto doutníčky jsou vyrobeny z kvalitního kubánského tabáku a mají charakteristickou silnou chuť s koženými a zemitými tóny, kombinovanými s čokoládovými a sladkými vůněmi. I když patří mezi ty s nižší cenou, zůstávají velmi oblíbené mezi milovníky doutníků.

Značka Jose L. Piedra :

Východně od Pinar del Rio, v kubánské oblasti Remedios, založil José Lamadrid Piedra v roce 1880 továrnu, kterou pojmenoval po sobě. Doutníky této značky jsou vyráběny z tabáku z oblasti "Vuelta Arriba" a vždy se prodávaly za nižší cenu, ale přesto byly velmi oblíbené v USA. José L. Piedra doutníky jsou známé pro svou silnou chuť, která kombinuje kožené a zemitě kořeněné tóny s čokoládovými a sladkými aroma.

 Formát: Mini         Země: Kuba          Značka: Jose L. Piedra         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka doutníků Jose L Piedra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: