Partagas Chicos /5

17 hodnocení
 
Doutník měsíce
  • 1 z 3
 

Partagas – Sautter of Mount Street PARTAGAS chicos

Jedná se menší verzi klasických doutníčků od značky Partagas, doutníček se hodí ke kratšímu posezení u sklenky dobrého rumu, whisky nebo třeba kávy.

5 kusů doutníčků

5

Délka:      10,6 cm
Průměr:   1,1 cm
 
Doba kouření: 15 - 25 minut
149 Kč
Kategorie Doutníčky Cigarillos - suché doutníky,Kubánské doutníky Partagas
Zvolte variantu
54FADB2B 9762 4A65 8B28 05F6FB7C2108 5 ks Skladem 149 Kč
   
 

PARTAGAS chicos

5 kusů doutníčků

Značka Partagas:

Katalánec Don Jaime Partagás vytvořil značku Partagás na Kubě v roce 1845 a postavil majestátní továrnu na doutníky Partagás jako hrdý symbol své značky. Díky schopnosti Dona Jaimeho vybírat z nejlepších tabáků na ostrově a instinktu pro míchání a kvašení tabáků, byla značka neuvěřitelně úspěšná. V historických soutěžích doutníků slavila značka velké úspěchy, když během let 1867 a 1884 vyhrála tři zlatá ocenění. Před a po kubánské revoluci byl kubánský produkt Partagás jednou z nejprodávanějších značek na Kubě. Příběh značky Partagas je o to zajímavější, když si uvědomíme, že zakladatel značky Don Jaime Partagás, který celý život doutníky miloval, také při této vášni zemřel a to přímo na jedné z jeho tabákových plantáží v oblasti Vuelta Abajo.

 Formát: Puritos         Země: Kuba          Značka: Partagas         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Podobné produkty

Značka doutníků Partagas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: