Kubánské doutníky Partagas

Partagas je legendární kubánská značka doutníků, kterou v roce 1845 založil Jaime Partagas, španělský přistěhovalec, který založil malou továrnu na doutníky v Havaně na Kubě.

Doutníky Partagas jsou vyráběny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili bohatý a komplexní chuťový profil.

Doutníky Partagas jsou známé pro svou plnou a robustní chuť, která je výsledkem kombinace zemitých, kořenitých a kožovitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně ikonické Serie D č. 4, která je oblíbenou volbou mezi nadšenci doutníků.

Partagas se v průběhu let stal synonymem kvality, řemeslné zručnosti a tradice a oblíbili si ho nadšenci doutníků po celém světě. Navzdory výzvám, jako jsou vládní regulace a padělání, si Partagas udržel svou pověst jedné z předních značek doutníků na světě.

Dnes jsou doutníky Partagas nadále velmi vyhledávané znalci, kteří oceňují bohatou historii značky a výjimečnou kvalitu. Ať už si doutníky Partagas užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, kterému se žádná jiná značka nevyrovná.

 

 
150
3791150379
Značky
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem