🎁 Všechna dárková balení doutníků nyní se slevou 7%. Použijte kód ➡️ darek7. ⏰ Akce platí pouze do neděle 2.června!

Kubánské doutníky Cohiba

Cohiba je kubánská značka prémiových doutníků, která je široce považována za jednu z nejlepších a nejprestižnějších značek doutníků na světě. Cohiba byla založena v roce 1966 a původně byla vytvořena výhradně pro Fidela Castra a vysoce postavené vládní úředníky na Kubě. Nakonec byl však v 80. letech 20. století zpřístupněn veřejnosti a rychle si získal oblibu mezi milovníky doutníků po celém světě.

Tabák používaný v doutníků Cohiba pochází z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí tabáku nejvyšší kvality na světě. Doutníky Cohiba jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili jedinečný a komplexní chuťový profil.

Cohiba nabízí širokou škálu velikostí a stylů doutníků, včetně Cohiba Behike, který je považován za jeden z nejdražších a nejžádanějších doutníků na světě. Behike je vyroben ze vzácného druhu tabáku zvaného medio tiempo, který se vyskytuje pouze na malém počtu rostlin tabáku a je považován za jeden z nejkvalitnějších tabáků na světě.

V průběhu let se Cohiba stala mezi kubánskými doutníky synonymem luxusu, sofistikovanosti a kultivovanosti a oblíbily si ji celebrity, politici i znalci. Kvůli americkému embargu na kubánské zboží však nejsou doutníky Cohiba snadno dostupné ve Spojených státech a je nutné je získat neoficiálními kanály.

Navzdory tomu zůstává Cohiba velmi žádanou značkou mezi nadšenci doutníků, kteří oceňují bohatou historii značky, výjimečnou kvalitu a jedinečnou chuť. 

Vyzkoušejte také doutníčky cohiba mini, které jsou velmi oblíbené pro svoji dobu kouření. 

 

 
269
219912692199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem