COHIBA SIGLO II.AT TUBOS

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Charuto Cohiba Logo, image, download logo | LogoWiki.netCOHIBA SIGLO II. at tubos

Je to skvělý doutník pro začátečníky i zkušené nadšence - mnozí ho považují za perfektní úvod do doutníků Cohiba. Tento doutník poněkud vyčnívá z davu Cohiba, protože nabízí hedvábnou, mastnou dřevnatost krycího listu, zatímco stále zahrnuje sladkou krémovost a tóny fazolí a kakaa, které drží zbytek série Siglo.

3

Délka:      12,9 cm
Průměr:   1,67 cm
Prstýnek: 42
 
Doba kouření: 45 - 75 minut
899 Kč
Kategorie Kubánské doutníky,Kubánské doutníky Cohiba
Zvolte variantu
516 cohiba siglo ii at tubos 1 ks Na dotaz 899 Kč
   
 

COHIBA SIGLO II. at tubos

Cohiba Siglo II. je slavný kubánský doutník. Jeho vydání přišlo v roce 1994 spolu s dalšími doutníky Siglo - to vše na 500. výročí od Kolumbova objevení Kuby. Doutník patří do edice Linea 1492, která umožnila značce Cohiba přechod z tradice do moderní doby. Tento doutník je dodávám ve formátu Mareva (Petit Corona) - díky čemuž má stejnou velikost jako Montecristo No.4. Siglo II. má lahodnou krémovou chuť, můžeme zde cítit prvky, kakaa, medu nebo například fazolí.

Značka Cohiba:

Doutníky Cohiba jsou špičkou v řadě kubánských doutníků, a je proto považována za jednu z nejlepších značek doutníků na celém světě. Společnost Cohiba, která je známá výrobou nejkvalitnějších doutníků, jako je Behike, používá k výrobě svých slavných doutníků pouze nejlepší tabák a jedinečnou techniku zrání. Doutníky Cohiba nabízejí komplexní kouř, který je střední až plný. Cohiba jako značka je poměrně jedinečná v tom, že začala jako národní společnost na Kubě. Ve skutečnosti byla společnost původně soukromou značkou, která výhradně zásobovala Fidela Castra doutníky. Doutníky Cohiba byly poprvé uvedeny do veřejného prodeje v roce 1982 a od té doby se staly jednou z největších značek ve světě doutníků.

 Formát: Petit Corona        Země: Kuba          Značka: Cohiba         Krycí list: Kuba          Vázací list: Kuba          Náplň: Kuba

Značka doutníků Cohiba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: