Kubánské doutníky Diplomaticos

Diplomaticos je prémiová značka kubánských doutníků, která byla založena v roce 1966. Značka byla vytvořena jako levnější alternativa k oblíbené značce Montecristo a rychle si získala reputaci díky výrobě vysoce kvalitních a aromatických doutníků.

Doutníky Diplomaticos jsou vyrobeny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejkvalitnějších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili komplexní a dobře vyvážený chuťový profil.

Doutníky Diplomaticos jsou známé pro svou bohatou a plnou chuť, která je výsledkem kombinace zemitých a kořenitých tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně č. 2, což je klasický doutník ve tvaru torpéda, který je velmi vyhledávaný nadšenci doutníků.

Přestože jde o relativně malou značku, Diplomaticos si získal věrné příznivce mezi doutníky, kteří oceňují závazek značky ke kvalitě a tradici. Ať už si doutníky Diplomaticos užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízejí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, který jistě potěší i ty nejnáročnější jazýčky.

 
105
219911052199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 57 položek celkem