Kubánské doutníky Punch

Punch je známá značka kubánských doutníků, která byla založena v polovině 19. století. Značka je pojmenována podle britského humoristického časopisu Punch, který byl známý svými satirickými karikaturami a vtipnými komentáři.

Punčové doutníky jsou vyráběny ze směsi tabáku z oblasti Vuelta Abajo na Kubě, která je známá produkcí jednoho z nejlepších tabáků na světě. Doutníky jsou ručně vyráběny zručnými řemeslníky, kteří pečlivě vybírají a míchají různé druhy tabákových listů, aby vytvořili plný a bohatý chuťový profil.

Punčové doutníky jsou známé svými odvážnými a kořeněnými příchutěmi, které jsou výsledkem kombinace zemitých, dřevitých a pepřových tónů. Značka nabízí řadu různých velikostí a stylů doutníků, včetně ikonického Punch Churchill, což je velký a působivý doutník, který je velmi vyhledávaný doutníky.

Dnes jsou doutníky Punch nadále velmi vyhledávané znalci, kteří oceňují výrazný a pikantní chuťový profil značky. Ať už si doutníky Punch užíváte při zvláštních příležitostech nebo jako každodenní požitek, nabízejí jedinečný a nezapomenutelný zážitek z kouření, který jistě potěší i ty nejnáročnější kuřáky doutníků.

 
79
21991792199
Značky
 
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 4 - 65 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 65 položek celkem