Kubánské doutníky Punch

Značka Punch byla založena v Havaně v roce 1840 Manuelem Lopezem, majitelem J. Valle. Zároveň v Anglii vycházel stejnojmenný vtipný časopis. Na titulní stránce časopisu byl pan Punch s doutníkem v ruce a jeho milovaný pes u nohou. Tento obrázek se stal charakteristickým znakem doutníků.

Zpočátku byla hlavním trhem pro tyto doutníky Anglie, což snad vysvětluje výběr značky. První doutníky Punch byly vyrobeny v továrnách společnosti Luis Coroé. Nakonec ale ochrannou známku překoupil Fernando Palacio.

Tyto doutníky byly v továrně vyráběny výhradně ručně. Punch byl vlídně přijat fanoušky doutníků, což není překvapující, jelikož doutníky jsou vynikající kvality. Dokonce pan Chuchill navštívil továrnu na doutníky Punch při jedné ze svých návštěv na Kubě, po čemž byla jedna z vitol této značky pojmenována po britském státníku.

Silná chuť se vyznačuje kořeněnou štiplavostí a hořkostí, sladkostí vlhkého lesa a lehkou kovovou pachutí. V ústech zůstává mátová pachuť. Po vydatném jídle vám kouření se sklenkou tmavého rumu přinese maximální potěšení.

Dnes jsou již k dispozici po kusech, nebo v balení po 25ti, v prodeji na našem eshopu, SvětDoutníků.com

 
69
21991692199
Značky
 
 
Značka doutníků

Stránka 1 z 3 - 53 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 53 položek celkem